Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
Ivanov Denys1111.jpg


E-mail: ivanov.d.v@nmu.one

Кабінет: 1/79, 4/55

Обов'язки
   Експлуатація та обслуговування серверів, забезпечення роботи комп'ютерної техніки, комп'ютерної мереж, захист інформації від вірусів і хакерських атак, обслуговування устаткувань і програмного забезпечення кафедри ГІС.

Навчальна робота

    Асистент Іванов Д.В. викладає дисципліни: «Геоінформаційні системи і бази даних», «Транспортно-навігаційні ГІС», «Геоінформаційні системи в кадастрових системах», «Комп'ютерна анімація», «Технологія рішення прикладних задач з допомогою ГІС», «Інформатика та програмування», «Основи геоінформаційних систем і технолоій», «Технологія програмування та створення програмних продуктів», «Захист інформації та інформаційна безпека».

Наукова діяльність
      Оцінка стану рослинних і ґрунтових покривів південно-східної України по даним дистанційного зондування Землі.
       Науковий керівник: д.т.н., проф. Бусигін Б.С.

Інша діяльність
       Займає посаду провідного інженера-програміста кафедри ГІС.

Біографія
    В 2003 р. закінчив Копайгородську загальноосвітню школу I-III ступенів ім. О.С. Пушкіна Барського району Вінницької області, в тому ж році вступив на ГРФ Національного гірничого університету за спеціальністю “Геоінформаційні системи та технології”. В 2008 році з відзнакою закінчив вуз, після чого з цього ж року працюю на посадах провідного інженера-програміста і асистента на кафедрі геоінформаційних систем.
© 2006-2019 Інформація про сайт