Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Іванов Денис Валерійович1111.jpg
Посада: викладач

 
E-mail: ivanov.d.v@nmu.one                                                                                           

Кабінет: 1/79, 4/55Обов'язки
   Експлуатація та обслуговування серверів, забезпечення роботи комп'ютерної техніки, комп'ютерної мереж, захист інформації від вірусів і хакерських атак, обслуговування устаткувань і програмного забезпечення кафедри ГІС, модернізація Web-сайту.

Навчальна робота

    Асистент Іванов Д.В. викладає дисципліни: «Геоінформаційні системи і бази даних», «Транспортно-навігаційні ГІС», «Геоінформаційні системи в кадастрових системах», «Комп'ютерна анімація», «Технологія рішення прикладних задач з допомогою ГІС», «Інформатика та програмування», «Основи геоінформаційних систем і технолоій», «Технологія програмування та створення програмних продуктів», «Захист інформації та інформаційна безпека».

Наукова діяльність
      Оцінка стану рослинних і ґрунтових покривів південно-східної України по даним дистанційного зондування Землі.
       Науковий керівник: д.т.н., проф. Бусигін Б.С.


Біографія
    В 2003 р. закінчив Копайгородську загальноосвітню школу I-III ступенів ім. О.С. Пушкіна Барського району Вінницької області, в тому ж році вступив на ГРФ Національного гірничого університету за спеціальністю “Геоінформаційні системи та технології”. В 2008 році з відзнакою закінчив вуз, після чого з цього ж року працює на посадах провідного інженера-програміста і асистента на кафедрі геоінформаційних систем.

 
© 2006-2019 Інформація про сайт