Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Саричева Людмила Віссаріонівна
професор+IMG_3499.jpg
Посада: професор

Інші посади: заст. зав. кафедри з наукової роботи.

Вчене звання: доцент.

Вчений ступінь: кандидат фізико-математичних наук.

Тел.: 0562-46-99-19

E-mail: sarycheval.jpg

Веб-сайт: Перейти>>

Кабінет: 1/79

Навчальна робота
   Професор Саричева Л.В. викладає дисципліни «ГІС у завданнях моніторингу», «Моделювання економічних, екологічних та соціальних процесів», «Дискретна математика», «Комп'ютерна підтримка прийняття рішень», «Теорія ймовірностей, ймовірнісні процеси та математична статистика», «Прийняття рішень за умов невизначеності», «Професійні функції та задачі магістра».

Наукова діяльність

   Основна галузь наукової діяльності – моделювання. Під керівництвом професора Саричевої ведуться роботи за наступними напрямками:
•    інтелектуальний аналіз даних моніторингу регіонів;
•    моделювання економічних, екологічних та соціальних процесів;
•    індуктивні методи моделювання;
•    розпізнавання образів та кластерізація;
•    ГІС-аналіз та геоіконічне моделювання.
     Під керівництвом професора Саричевої працюють 2 здобувачі.
   За період роботи в НГУ опубліковано 119 наукових робіт, чотири монографії ( дві – з розпізнавання образів, дві – з математичного та геоінформаційного забезпечення комп’ютерного еколого-економічного моніторингу регіонів), навчальні посібники з комбінаторики, теорії поля, теорії множин.

Біографія

   Народилася у 1957 році, у 1979 році закінчила Дніпропетровський національний університет (у ті часи - Дніпропетровський державний університет). Після закінчення ДДУ три роки працювала в ДДУ в фонді алгоритмів та програм. Працює у НГУ з 1982 року, спочатку на кафедрі вищої математики, з 1996 року – на кафедрі ГІС. Кандидат фізико-математичних наук (1993), доцент (1995), професор кафедри ГІС (2005). Стаж науково-педагогічної роботи – 33 роки.

© 2006-2019 Інформація про сайт